Uyarı

 

Bu site kullanıcılara yol göstermek amacıyla hazırlanmıştır. Sitemizde yer verilen bilgilerin doğruluğu ve güvenilirliği bir kaç kaynaktan teyit edilmekte ise de, bu bilgi ve belgelere dayanılarak uygulama yapılmadan önce bir uzman görüşüne başvurulmalıdır.

 

Web sitemizde ortaklarımızdan Mehmet GÜVEN tarafından hazırlanan bir çok hesaplama tablosu ve program yer almaktadır. Bunların indirilmesi ve kullanımı ile ilgili konularda önceden bilgi edinilmesi tavsiye edilir. Bu programlar ihtiyaç duyuldukça güncellenmektedir. Ancak gerek programın yapımcısı, gerekse şirketimiz güncelliğin devamı konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Öte yandan, bu program ve hesaplama tablolarından elde edilen verilerin doğruluğu teyit edilmeden kullanılmamalıdır.

 

Ayrıca sitemizde yer alan bağlantılar aracılığı ile ulaşılacak bilgiler üzerinde, İZDENETİM'in herhangi bir kontrol yetkisi bulunmamaktadır.

 

Buna göre; bu sitede yer verilen her türlü bilgi ve belgeden ya da sitemizde yer verilen program ve hesaplama tablolarından kaynaklanan, her türlü olumsuzluktan şirketimiz, ortaklarımız ve bu çalışmaları hazırlayan mensuplarımız sorumlu tutulamaz. Ayrıca, İZDENETİM ile şirketin ortakları, yöneticileri ve çalışanları, hiçbir şekilde tarafınıza veya başka bir tarafa karşı bu siteden elde edilen bilgi ve belgelere dayanılarak alınan kararlarla ve yapılan işlemlerle ilgili olarak, bu bilgilerin kullanımından kaynaklanabilecek her türlü olumsuzluk ve zararlar konusunda hiç bir sorumluluk üstlenmemektedir.İZDENETİM|Cumhuriyet Meydanı No:10/2 35210 Konak, İZMİR|(0.232) 483 65 55 (pbx)|info@izdenetim.com.tr